EDUCATIE | CONSULTATIE | RESEARCH in de gezondheidszorg
Docenten A

 

Docenten EHBDu A

De EHBDu V-cursus wordt gegeven door getrainde en gecertificeerde docenten (m.n. preventiewerkers, drugsvoorlichters). Hieronder de lijst met docenten bij u in de buurt. U kunt rechtstreeks contact met ze opnemen.

Geen docent bij u in de buurt? Mail dan naar info@EducareGroningen.nl

Drenthe

Rogier Terpstra
Assen 
r.terpstra@vnn.nl
 

Flevoland

Jan Hakvoort
Urk
janhakvoort@waypoint-kampen.nl

Friesland 

Marcel Seuninga
Leeuwarden
m.seuninga@vnn.nl

Gelderland

J.A. den Besten
Ede
info@linard-trainingen.nl 

Groningen

Marcel Seuninga
Groningen
m.seuninga.vnn.nl

Limburg

Bart Alders
b.alders@mondriaan.eu

Miriam Kramer
Sittard
m.kramer@mondriaan.eu

Ellen Honings
Venray
EHonings@vvgi.nl
 
Marleen Creemers
Roermond
mcreemers@vvgi.nl 

Noord Brabant

Floris Brocaar
Oss
floris.brocaar@novadic-kentron.nl

Xandra Laplante
Breda
xandra.laplante@novadic-kentron.nl 

Danielle van Pareren
danielle.van.pareren@novadic.kentron.nl

Hetty Weemaes
Den Bosch en regio
hetty.weemaes@novadic-kentron.nl

Hanneke van Weerd
Eindhoven en Breda
hanneke.van.weert@novadic-kentron.nl 

Christel Zwering
Den Bosch en regio 
christel.zwering@novadic-kentron.nl

 

Noord-Holland 

Ronald Grin
ronald.grin@brijder.nl

Ton Leenders
Alkmaar
ton.leenders@brijder.nl

Henk Kanon
henk.kanon@brijder.nl

Jacqueline Krouwel
Amsterdam
jacquelia@hotmail.com

Sarsani Schenk
Amsterdam
sarsani.schenk@jellinek.nl

Vivian Schipper
Amsterdam
vivian.schipper@jellinek.nl

René Tieleman
Rene.tieleman@politie.nl
 

Overijssel


Rob Meeuwsen
Zwolle
r.meeuwsen@tactus.nl

Utrecht

Irene Alberti
Utrecht
irene.alberti@victas.nl

Sarah Graman
Utrecht
sarah.graman@jellinek.nl

Frank Nijs
Houten
franknijs@elitas.nl

Paula Schut
Utrecht
pschut@victas.nl  

Olaf van Overbeek
Utrecht
info@ehbo-zuilen.nl

Zeeland

Andre Nijssen
Middelburg
nijssen@indigozeeland.nl

Zuid Holland

Fe Bloema
Den Haag
fe.bloema@brijder.nl

Henny van der Mark
Leiden
henny.van.der.mark@parnassia.nl

Amer Mohabir
Den Haag
amermohabir@gmail.com

Jantine van der Plas
Den Haag
jantine.van.der.plas@brijder.nl

Audrey Wijks
Den Haag
a.wijks@indigohaaglanden.nl

 

 
 

 

 

















































Agenda

 

8 nov 13:30 Kwaliteitsdag EHBDu (Amersfoort)


Klik hier voor terugkerende activiteiten.

 

 




  

Koppelingen