EDUCATIE | CONSULTATIE | RESEARCH in de gezondheidszorg
Acteurs D

Acteurs EHBDu

Onderstaande personen zijn gecertificeerde EHBDu S (Simulatie) acteurs (drugsvoorlichters of LOTUS'en), die getraind zijn in het uitbeelden van gebruikers van uitgaansmiddelen, al dan niet gepaard gaande met een gezondheidsverstoring conform het curriculum EHBDu. De rangschikking is per provincie.

LOTUS'en kunt u zelf benaderen via het toegevoegde mailadres. Acteurs kunt u rechtstreeks aanvragen of via educare@home.nl

De richtprijs voor de onkostenvergoeding voor acteurs bedraagt:

  • €25 per uur per persoon (met minimum van 2 uren p.p.)
  • reiskosten plaats opdracht - woonplaats vv €0.19/km


 




Friesland

Marian Siemensma (LOTUS) te Nij Beets mariansiemensma@home.nl


Gelderland

Willem Onstein (LOTUS) te Ede willemonstein@gmail.com

 

Noord Holland

Susanne Bleeker (Unity voorlichter) te Amsterdam 

Tiny Goedhart (LOTUS) te St. Pancras tinygoedhart@live.nl

Gitte Houtman (LOTUS) te Warmenhuizen mcm.houtman@quicknet.nl

Michael Kooijman (LOTUS) te Haarlem info@deehboacademy.nl

Mirjam Mol (LOTUS) te Waarland mirjammol@telfort.nl

Tiny Mooij (LOTUS) te Warmenhuizen ca.mooy@quicknet.nl

Marjon Nibbering (LOTUS) te De Rijp marjonnibbering@live.nl

Lilian Takkenberg (LOTUS) te Zaandam lilian.takkenberg@bhvcoach.nl

Jennifer van der Pas (Unity voorlichter) te Weesp

Tom Veerman (LOTUS) te Volendam tom.veerman@gmail.com


Utrecht

T de Vlieg (LOTUS) te Soest Thierry@firstaidacademy.org


Noord Brabant

Milan Adang (Unity voorlichter) te Eindhoven 

Katie Jayne Eppenhof (Unity voorlichter) te Tilburg (max. reistijd 1.5 uur)

Pim van Heesch (Unity voorlichter) te Tilburg Pimvanheesch@hotmail.com

 

 








Agenda

HET TELEFONISCHE SPREEKUUR IS VOORLOPIG VERVALLEN

HET KANTOOR VAN EDUCARE IS GESLOTEN van 1-12 en van 19-30 september; gedurende deze periode wordt de mail niet beantwoord en aanvragen niet in behandeling genomen.

In 2018 vindt op vrijwel iedere 1e en 2e dinsdag van de maand de Kerncursus V plaats met open inschrijving in Amersfoort (oktober) en Amsterdam (november). De cursus vindt doorgang bij voldoende deelname. Aanmelding kan tot uiterlijk twee weken voor aanvang via de mail EHBDu@EducareGroningen.nl

25 oktober 13:30u start Docentencursus EHBDu Amersfoort

14 november 13:30u Kwaliteitsdag opleidingsstaf en docenten EHBDu


Klik hier voor terugkerende activiteiten.

 

 




  

Koppelingen